Bàner

PostHeaderIcon Quadre d'Honor

Logo

Quadre d’Honor

2018-2019


CAMPIÓ DE CATALUNYA

ARAM BERNAUS

 

Divisió d'Honor

Aram Bernaus

Ferran Roca

 

Primera Divisió

Khalid Ghezouani

Oscar Gracian

 

Segona Divisió

Emanuel Martin

 

 

Paco López

 

 

Sèniors

Quim Reyes

 

Joan Marminya

Màsters

Andy Hughes

 

Jordi Pérez

 

Júniors

Àxel Aliaño

 

Marc Roselló

Noies
Laura Castelló

Miryam Pérez


Quadre d’Honor

2017-2018


CAMPIÓ DE CATALUNYA

FERRAN ECHEVARRIA


Divisió d'Honor

Ferran Echevarria


David Ureña

 

Primera Divisió

Joel Casas

Aleix Bagan

 

Segona Divisió

Jordi Pasarell

Àlex Egea

 

Sèniors

Quim Reyes

 

Joan Marminya

Màsters

Jordi Pérez

 

Jaume Sabaté

 

Júniors

Àxel Aliaño

 

Pere Alcazar Geli


Quadre d’Honor

2016-2017

 

CAMPIÓ DE CATALUNYA

ROMAN TEMPORAL

 

Divisió d'Honor

Román Temporal

 

David Ureña

 

Primera Divisió

Pere Alcázar Geli

 

Toni Garcia

 

Segona Divisió

Àngel Gómez

 

Max Thiemann

 

Sèniors

Joan Marminyà

 

Ferran Roca

 

Màsters

Jordi Pérez

 

Andy Hughes

 

 

Noies

Dolors López

Cristina Perdiguero

 

Júniors

Pere Alcázar Geli

Axel Aliaño

 

 

2015 – 2016

 

Campió de Catalunya

Ferran Etxeberria

 

Divisió d’Honor

Ferran Etxeberria

David Ureña

 

Primera

Joan Naspleda

Gustau García

 

Segona

Xavier Sánchez

Carlos García

 

Noies

Laura Castelló

Dolors López

 

Sèniors

Joan Marminyà

Paco Macias

 

Màsters

Jordi Pérez

Andreu Jam

 

Júniors

Axel Aliaño

Roger Roig

 

 

2014 – 2015

 

Campió de Catalunya

David Ureña

 

Divisió d’Honor

David Ureña

Joan Marminyà

 

Primera

Francesc Cabanillas

Jordi Gallego

 

Segona

Alex Egea

Axel Aliaño

 

Noies

Laura Castelló

Mary Lachica

 

Sèniors

J.J. Aliaño

Ferran Roca

 

Màsters

Jordi Pérez

Vicente Aguirre

 

Júniors

David Perales

Pere Alcazar

 

 

2013 – 2014

 

Campió de Catalunya

Roman Temporal

 

Divisió d’Honor

Roman Temporal

David Ureña

 

Primera

Bernat Jam

Raul Méndez

 

Segona

Gerard Villa

Manel Egea

 

Noies

Silvia López

Dolors López

 

Sèniors

J.J. Aliaño

Manel Egea

 

 

2012 – 2013

 

Campió de Catalunya

Roman Temporal

 

Divisió d’Honor

Roman Temporal

Lluís Cubero

 

Primera

José Antonio González

Gerard Castro

 

Segona

Marc Bros

Benet Rovira

 

Noies

Silvia López

Laura Castelló

 

Sèniors

Cesar Marmol

Toni Garcia

 

 

2011 – 2012

Campió de Catalunya

Lluís Cubero

 

Divisió d’Honor

Lluís Cubero

Ramon Temporal

 

Primera

Ferran Roca

David Palencia

 

Segona

David Acevedo

Edwin Collado

 

Noies

Laura Castelló

Andrea Cucurella

 

Sèniors

Toni García

Jaume Sabaté

 

 

 

 

 

 

 

2010 - 2011

 

Campió de Catalunya

Lluís Cubero

Divisió d’Honor

Lluís Cubero

Roman Temporal

 

Primera

Cesar Marmol

Joan Urgell

 

Segona

Ferran Roca

Gerard Castro

 

Noies

Laura Castelló

Sandra Ortiz

 

Sèniors

Toni García

Jordi Pérez

 

Júniors

Eloy Alonso

Gerard Villa

 

 

2009 – 2010

 

Campió de Catalunya

Lluís Cubero

Divisió d’Honor

Lluís Cubero

Roman Temporal

 

Primera

Josep Comellas

Alex Lleonart

 

Segona

Francisco da Silva

Ruben García

 

Tercera

Ferran Roca

José Lluís Gil

 

Noies

Sandra Ortiz

Vanessa Montero

 

Sèniors

Toni García

Jordi Pérez

 

Júniors

Tito Contreras

Eloy Alonso

 

2008 – 2009

 

Campió de Catalunya

David Ureña

 

Divisió d’Honor

David Ureña

Sergio Mas

 

Primera

Jaume Mora

Jordi Moya

 

Segona

Alberto Gómez

Josep Comellas

 

Tercera

Xavier González

Francisco Domingues

 

Noies

Vanessa Montero

Sandra Ortiz

 

 

Sèniors

Toni García

Jordi Pérez

 

Júniors

Juan de Haro

Javier Arahuete

 

 

2007 – 2008

 

Campió de Catalunya

Lluís Cubero

General

Lluís Cubero

Quim Reyes

 

Noies

Vanessa Montero

Vanessa Aguilera

 

Sèniors

Toni García

Jaume Sabaté

 

Júniors

Alberto Gómez

Jonathan González

 


 

 

PostHeaderIcon Play-off d'ascens a Divisió d'Honor

Felicitats a Roger Roig, Jaume Sabaté, Andy Hughes i Marc Roselló per assolir la classificació per jugar la Propera temporada a Divisió d'Honor.

Alex Lleonart, Aleix Bagan, Daniel Tse i Juanmi Valle participaran a Primera Divisió la següent temporada.

(QUADRANT)

Bones partides.

 

 

 

 

PostHeaderIcon Setena prova Categoria Júnior 18-19

Felicitats a Marc Roselló per guanyar la final de l'última prova Júnior a Roger Roig.

 

 

(QUADRANT)

Bones partides.

 

 

 

 

PostHeaderIcon Setena prova Categoria Sènior 18-19

Felicitats a Jaume Sabaté per guanyar la final de l'última prova Sènior davant  Quim Reyes.

 

 

 

(QUADRANT)

Bones partides.

 

 

 

 

<< Inicia < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Següent > Final >>

Pàgina 1 de 52

Col·laboradors
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner
Bàner